Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie i taki też był i dla naszych przedszkolaków. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyły się zgodnie z kalendarzem 1 czerwca. Dzieci długo czekały na jego nadejście. Pogoda dopisała, więc zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci wyszły na plac przedszkolny. W  przedszkolnym ogrodzie były liczne atrakcje: zabawy w kolorowych piłkach, skoki na różnego rodzaju „dmuchańcach”, puszczanie baniek mydlanych,modelowanie balonów oraz przygotowanie waty cukrowej. Atrakcją była też postać Minionka, która bawiła się z dziećmi. Był to dzień pełen muzyki, tańców, konkurencji sportowych. Przedszkolaki miały też słodki poczęstunek: było pyszne ciasto przygotowane przez rodziców, ciastka i soczki od sponsorów. Nie zabrakło też prezentów dla dzieci. Wójt Gminy Gorzkowie pan Alojzy Włodarczyk ufundował z okazji Dnia Dziecka tablicę interaktywną dla naszego przedszkola. Dzięki niej dzieci będą miały jeszcze większą możliwość korzystania z aktywnych metod kształcenia oraz nauczania wielozmysłowego.

Rada Rodziców wychodząc naprzeciw potrzebom przedszkola i dzieci oprócz organizacji Dnia dziecka, podarowała duży 50 calowy telewizor oraz dywany do wszystkich sal przedszkolnych. To był naprawdę super dzień. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin oraz nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie się w organizację Dnia Dziecka, a darczyńcom za okazane serce i chęć niesienia pomocy dla naszego przedszkola i naszych wychowanków.

Składamy podziękowania dla:

1.Przewodniczącej Rady Gminy Gorzkowice p. Anety Karbowiak

2.P.P.H.U. "Mirek" Tomasz Mirek

3."T.O.M." Tomasz Kaźmierski

1. Katarzyna Woźniakiewicz Gabinet Kosmetyczny Mani Mani & More

5.Biuro Usług Rachunkowych Kamilla Horbacewicz

6."Majami" Marcin Maj -Sklep Spożywczy

7.Paweł Wachnik sklep ogólnospożywczy

8.Wika Olejnik „Studio piękna”

9.Aleksandra Kurpiel Sklep Spożywczo-przemysłowy "OLA"

Koszulki dla dzieci z napisem „Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach” ufundowała firma Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o

Filmy z tego wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem - Filmy z Dnia Dziecka.