Fotowydarzenia
W dniu 19 czerwca 2026 roku w ramach kampanii MEN „Tydzień dla bezpieczeństwa”starszaki poznały skuteczne sposoby ochrony przed upałem.
Dnia 19 czerwca 2026 r. dzieci z grupy „Stokrotki” z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach uczestniczyły w wycieczce do Orientarium w Łodzi. Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy przyrodniczej dzieci, poznanie egzotycznych gatunków zwierząt oraz rozwijanie zainteresowań światem przyrody.
W ramach ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (Departament Wychowania i Profilaktyki) pod hasłem „Tydzień dla bezpieczeństwa”, grupa „Motylki” uczestniczyła w zajęciach dotyczących tematu „Bezpieczeństwo podczas burz i silnych wiatrów”.
Spotkanie z panem policjantem
Spotkanie z panem policjantem
W dniu 18.06.2026r. W Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyło się spotkanie z dzielnicowym. Pani Dyrektor Kamila Kaźmierczak serdecznie powitała przybyłych gości: dzielnicowego Pana Łukasza Raka oraz Skarbnik Gminy Gorzkowice Panią Ritę Ociepę.Podczas wizyty pan dzielnicowy przeprowadził ciekawą pogadankę...
Bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu jest traktowane priorytetowo. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw w sali i na podwórku oraz o bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym.
Z wielką radością informujemy o rozstrzygnięciu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przedszkolni Ogrodnicy”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
„Bezpieczny wypoczynek nad wodą – Mali Ratownicy na straży!. Realizacja zajęć z grupie „Biedronki”.
„Bezpieczny wypoczynek nad wodą – Mali Ratownicy na straży!. Realizacja zajęć z grupie „Biedronki”.
Małe kroki, wielkie bezpieczeństwo! ️ Dzisiaj w grupie „Biedronki” ruszyliśmy z misją specjalną!
„Tydzień dla Bezpieczeństwa”. Poznajemy numer alarmowy 112. Realizacja zajęć w grupie „Stokrotki”.
„Tydzień dla Bezpieczeństwa”. Poznajemy numer alarmowy 112. Realizacja zajęć w grupie „Stokrotki”.
W dniu 15.06.2027 r. w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach, w grupie „Stokrotki”, w ramach kampanii MEN „Tydzień dla Bezpieczeństwa” realizowana była tematyka dotycząca korzystania z numeru alarmowego 112.
