Fotowydarzenia

Bal Karnawałowy 2020

W sobotę 4 stycznia 2020 r. w Gminnym Domu Kultury w Gorzkowicach odbył się wielki bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. W ciekawych przebraniach przyszli wszyscy: grono pedagogiczne, rodzice i dzieci.

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele Parafialnym w Gorzkowicach

Dnia 26 grudnia 2019 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele Parafialnym w Gorzkowicach.

Wizyta dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.

W dniu 20 grudnia 2019 r., dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach  odwiedziły Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną przepięknymi  kolędami i pastorałkami.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Świąteczna i zarazem bardzo rodzinna atmosfera zagościła w czwartek, 19 grudnia 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach, a to wszystko za sprawą wspaniałego przedstawienia bożonarodzeniowego, które ma już w tej placówce wieloletnią tradycję.

Sukces dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach na 28 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.

W dniu 14 grudnia 2019 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbył się 28. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.  Na konkurs zgłosiła się liczna grupa wykonawców z wielu miejscowości, którzy prezentowali swoje zdolności muzyczne.

Konkurs pt. "Portret Świętego Mikołaja"

W grudniu 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ” Portret św.Mikołaja”, adresowanego do dzieci z naszego przedszkola. Na konkurs wpłynęło 26 prac plastycznych z wszystkich grup przedszkolnych.

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.

Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Na pewno niejeden przedszkolak zastanawiał się nad tym, czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Mikołajki w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

Dzień Górnika

Tradycyjnie 4 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu górników z kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie: p. Włodzimierza Sewerynka, p. Dariusza Świstaka, p. Sławomira Kaczmarka. Zaproszeni goście opowiedzieli dzieciom jak niebezpieczną i ciężką pracę wykonują górnicy w kopalni.