KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Fotowydarzenia

Bal Karnawałowy 2020

W sobotę 4 stycznia 2020 r. w Gminnym Domu Kultury w Gorzkowicach odbył się wielki bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. W ciekawych przebraniach przyszli wszyscy: grono pedagogiczne, rodzice i dzieci.

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele Parafialnym w Gorzkowicach

Dnia 26 grudnia 2019 r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe w Kościele Parafialnym w Gorzkowicach.

Wizyta dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.

W dniu 20 grudnia 2019 r., dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach  odwiedziły Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną przepięknymi  kolędami i pastorałkami.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Świąteczna i zarazem bardzo rodzinna atmosfera zagościła w czwartek, 19 grudnia 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach, a to wszystko za sprawą wspaniałego przedstawienia bożonarodzeniowego, które ma już w tej placówce wieloletnią tradycję.

Sukces dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach na 28 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.

W dniu 14 grudnia 2019 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbył się 28. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.  Na konkurs zgłosiła się liczna grupa wykonawców z wielu miejscowości, którzy prezentowali swoje zdolności muzyczne.

Konkurs pt. "Portret Świętego Mikołaja"

W grudniu 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ” Portret św.Mikołaja”, adresowanego do dzieci z naszego przedszkola. Na konkurs wpłynęło 26 prac plastycznych z wszystkich grup przedszkolnych.

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.

Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Na pewno niejeden przedszkolak zastanawiał się nad tym, czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Mikołajki w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

Dzień Górnika

Tradycyjnie 4 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu górników z kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie: p. Włodzimierza Sewerynka, p. Dariusza Świstaka, p. Sławomira Kaczmarka. Zaproszeni goście opowiedzieli dzieciom jak niebezpieczną i ciężką pracę wykonują górnicy w kopalni.