Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2020/2021

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Międzynarodowy Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie i taki też był i dla naszych przedszkolaków. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyły się zgodnie z kalendarzem 1 czerwca.

Dzień Mamy i Taty

„Kocham Mamę! Kocham Tatę!Bo są dla mnie całym światemI kochają mnie nad życie…I powiedzieć mogę WamŻe rodziców super mam” Dzień Mamy i Taty – bez niego kalendarz uroczystości w przedszkolu byłby niepełny. To święto najbardziej wzruszające a jednocześnie pełne miłości.

Dzień Flagi

02.05.2021
Dzień Flagi

Dzień Flagi

02.05.2021

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie. A na tej fladze biel jest i czerwień.Czerwień to miłość, biel serce czyste,piękne są nasze barwy ojczyste”. Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii Państwa Polskiego.

Powitanie Wiosny

„Marzanno, Marzanno ty zimowa panno,do wody cię wrzucamy, bo Zimę żegnamy”.Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda.

Dzień Matematyki

Matematyka otacza nas wszędzie i mamy z nią do czynienia w niemal każdym aspekcie naszego życia. Jako królowa nauk ma swoje święto, które przypada na dzień 12 marca. Przedszkole Samorządowe aktywnie włączyło się w obchody Dnia Matematyki.