Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2019/2020

Wyróżnienie w festiwalu "Śpiewająca Fantazja" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb.

26 października 2023 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał festiwalu wokalnego "Śpiewająca Fantazja" - "Baśniowa Fantazja", podczas którego Hanna Wolnicka z grupy "Słoneczka" otrzymała wyróżnienie oraz nagrody.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wizyta dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.

W dniu 20 grudnia 2019 r., dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach  odwiedziły Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną przepięknymi  kolędami i pastorałkami.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Świąteczna i zarazem bardzo rodzinna atmosfera zagościła w czwartek, 19 grudnia 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach, a to wszystko za sprawą wspaniałego przedstawienia bożonarodzeniowego, które ma już w tej placówce wieloletnią tradycję.

Sukces dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach na 28 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.

W dniu 14 grudnia 2019 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbył się 28. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.  Na konkurs zgłosiła się liczna grupa wykonawców z wielu miejscowości, którzy prezentowali swoje zdolności muzyczne.

Dzień Górnika

Tradycyjnie 4 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu górników z kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie: p. Włodzimierza Sewerynka, p. Dariusza Świstaka, p. Sławomira Kaczmarka. Zaproszeni goście opowiedzieli dzieciom jak niebezpieczną i ciężką pracę wykonują górnicy w kopalni.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Misie towarzyszą dzieciom wiele lat, nie tylko jako pluszowa przytulanka, ale jako „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony.