Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukces dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach na 28 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.

W dniu 14 grudnia 2019 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbył się 28. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019.  Na konkurs zgłosiła się liczna grupa wykonawców z wielu miejscowości, którzy prezentowali swoje zdolności muzyczne. Uczestnicy oceniani byli w czterech kategoriach: soliści – szkoły podstawowe kl. I – IV, kl. V – VIII, szkoły średnie i wyższe oraz duety i zespoły.  
Celem festiwalu była m.in. prezentacja umiejętności wokalnych uczestników oraz ich wspomaganie rozwoju uzdolnień i talentów, a także rozwijanie poczucia przynależności narodowej. W tym roku naszą placówkę reprezentowały: Nikola Czerwiec  lat 5,  wykonując piosenkę pt.: „Co to jest niepodległość?” oraz Michalina Mucha lat 6 w utworze pt.: „Jestem Polakiem” która, jako lokalna patriotka, zaśpiewała również  do melodii utworu zwrotkę o naszej rodzinnej miejscowości – Gorzkowicach oraz o Przedborzu.
Przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie w interpretacji utworów. Po części konkursowej Jury przyznało wyróżnienia i nagrody. Dużą radością okazało się zdobycie przez Michalinę III miejsca, za które uzyskała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną, a także przez Nikolę wyróżnienia, za które została nagrodzona pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą rzeczową. Biorąc pod uwagę, że reprezentanci naszej placówki byli jednymi z najmłodszych laureatów tego festiwalu,  tym bardziej jesteśmy dumni ze wspaniałych występów i cieszymy się z tak dużego sukcesu. 
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zorganizowanie festiwalu.