Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka. To radosny  czas oczekiwania, w którym chcemy doświadczyć niezwykłości narodzin Jezusa.
Świąteczna i zarazem bardzo rodzinna atmosfera zagościła w czwartek, 19 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu, a  to wszystko za sprawą wspaniałego przedstawienia bożonarodzeniowego, które ma już w  naszej placówce wieloletnią tradycję. Dzieci z najstarszych grup z wielkim zaangażowaniem i zapałem zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom wigilijny montaż słowno-muzyczny.  Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie bożonarodzeniowych tradycji, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.
Mali aktorzy w niecodziennych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale i tak też odegrali swoje role, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed ponad dwóch tysięcy lat.  
Następnie Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach pani Halina Krakowiak podziękowała za występ, podkreśliła duży udział i zaangażowanie Rodziców w zorganizowaniu uroczystości oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.  Do życzeń dołączył się również zaproszony gość - Proboszcz Parafii Gorzkowice ksiądz Ryszard Bryłka, życząc m.in. by maleńki Jezus odrodził się w sercu każdego z nas.
W dniu dzisiejszym odbyło się także spotkanie wigilijne
 pracowników Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach. W wigilijnej wieczerzy uczestniczył Proboszcz Parafii Gorzkowice ksiądz Ryszard Bryłka  oraz Wójt Gminy Gorzkowice pan Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim zebranym spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.