Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2021/2022

PIKNIK RODZINNY

17 czerwca 2022r. w piękne, słoneczne popołudnie dzieci wraz z rodzicami przybyli do naszego przedszkola, aby wesoło spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych na PIKNIKU RODZINNYM z okazji „Dnia Dziecka” oraz „Dnia Mamy i Taty”.

Przedszkolaki na wycieczce w ZOO

13 czerwca 2022r.dzieci z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach uczestniczyły w wycieczce do Zoo i Orientarium w Łodzi. Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej.

Wizyta w szkolnej bibliotece

Przedszkolaki z grup ,, Słoneczka " i ,, Stokrotki" z Przedszkola Samorządowego udały się do biblioteki w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. Celem spotkania było promowanie biblioteki i czytania oraz poznanie zasad kulturalnego zachowania się i stosowania zwrotów grzecznościowych.

Dzień Dziecka

01.06.2022
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

01.06.2022

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci, a to ze względu na niezwykłe święto, którym jest Dzień Dziecka. Dzień ten uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże, bo przecież każdy z nas tak naprawdę w głębi serca jest jeszcze dzieckiem.