Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas."

23 i 24 czerwca 2022r.w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 
Na początku wystąpiły dzieci z grupy starszej. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności wokalne, aktorskie i recytatorskie. Trzeba przyznać, że poloneza zatańczyli wyjątkowo pięknie.
Następnie rozpoczął się występ dzieci młodszych, które pożegnały starszych kolegów i koleżanki. Również wspaniale przygotowani, dali świadectwo swoich zdolności i umiejętności. Nasze przedszkolaki potrafią trzymać fason, potrafią się pokazać z najlepszej strony, bo są po prostu, wyjątkowe. Po występach wszystkie dzieci za wspaniałą postawę i wytężoną pracę zostały nagrodzone , otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie, wspierając nas każdego dnia.
 W czasie uroczystości było wiele wzruszeń, łez, zadumy i refleksji. Rozstania nie są łatwe. Praca z dzieckiem to ogromne wyzwanie, dbałość o wychowanie, troska o dobrą edukację, pozytywna komunikacja, właściwa relacja. Wspólnie spędzone dni to przeżycia, które na długo pozostają w sercu. Zakończenie, to zatem uroczystość podniosła z nutką emocji każdej ze stron.
Dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy są naszymi partnerami w tworzeniu właściwej edukacji, którzy są zawsze wsparciem, którzy działają bezinteresownie na rzecz małych dzieci. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, za spotkania, rozmowy i pochwały, które motywują do pracy. Dziękujemy dzieciom, że lubią być z nami w przedszkolu. Starszakom życzymy sukcesów na nowej drodze obowiązków w szkole. Wszystkim Wam życzymy odpoczynku, słonecznych dni i świetnych przygód w czasie wakacji!
Uważajcie na siebie Kochani i pomyślcie czasem o nas , o swoim przedszkolu!