Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas."

23 i 24 czerwca 2022r.w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 
Na początku wystąpiły dzieci z grupy starszej. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności wokalne, aktorskie i recytatorskie. Trzeba przyznać, że poloneza zatańczyli wyjątkowo pięknie.
Następnie rozpoczął się występ dzieci młodszych, które pożegnały starszych kolegów i koleżanki. Również wspaniale przygotowani, dali świadectwo swoich zdolności i umiejętności. Nasze przedszkolaki potrafią trzymać fason, potrafią się pokazać z najlepszej strony, bo są po prostu, wyjątkowe. Po występach wszystkie dzieci za wspaniałą postawę i wytężoną pracę zostały nagrodzone , otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie, wspierając nas każdego dnia.
 W czasie uroczystości było wiele wzruszeń, łez, zadumy i refleksji. Rozstania nie są łatwe. Praca z dzieckiem to ogromne wyzwanie, dbałość o wychowanie, troska o dobrą edukację, pozytywna komunikacja, właściwa relacja. Wspólnie spędzone dni to przeżycia, które na długo pozostają w sercu. Zakończenie, to zatem uroczystość podniosła z nutką emocji każdej ze stron.
Dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy są naszymi partnerami w tworzeniu właściwej edukacji, którzy są zawsze wsparciem, którzy działają bezinteresownie na rzecz małych dzieci. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, za spotkania, rozmowy i pochwały, które motywują do pracy. Dziękujemy dzieciom, że lubią być z nami w przedszkolu. Starszakom życzymy sukcesów na nowej drodze obowiązków w szkole. Wszystkim Wam życzymy odpoczynku, słonecznych dni i świetnych przygód w czasie wakacji!
Uważajcie na siebie Kochani i pomyślcie czasem o nas , o swoim przedszkolu!