Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PIKNIK RODZINNY

17 czerwca 2022r. w piękne, słoneczne  popołudnie dzieci wraz z rodzicami przybyli do naszego przedszkola, aby wesoło spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych na PIKNIKU RODZINNYM z okazji „Dnia Dziecka” oraz „Dnia Mamy i Taty”. Imprezę swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście: Wójt Gminy Gorzkowice pan Alojzy Włodarczyk i  Przewodnicząca Rady Gminy pani Aneta Karbowiak. Na ręce przedszkolaków Wójt Gminy Gorzkowice przekazał prezent w postaci pięknych zabawek, które już podczas pikniku sprawiły dzieciom wiele radości. 

Dzieci z przedszkola i klubiku wystąpiły prezentując piosenkę do melodii znanego utworu „Mama Maria” Ricchiego E Poveri, wyrażając wielką miłość do mamy i taty oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Następnie wszyscy wyruszyli w krainę rozrywki i zabawy przy meksykańskich rytmach piosenki „La Cucaracha”. Na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach oraz nauczycieli i pracowników placówek, taki jak: dmuchana zjeżdżalnia, dmuchane zamki,  basen z kulkami oraz brokatowe tatuaże, malowanie twarzy. Nie zabrakło też smakowitych przekąsek : waty cukrowej, popcornu, „lodów arbuzowych”, szaszłyków owocowych oraz tych z akcentem meksykańskim – czyli nachosów. Na przybyłych gości czekała również kawiarenka zachęcająca bogatą ofertą ciast i babeczek upieczonych przez rodziców i pracowników przedszkola i klubiku. Była też kawa, herbata, sok oraz kiełbaska z grilla.

Dzień minął w radosnej atmosferze, a przygotowane atrakcje  wywołały uśmiech na buziach dzieci. Dziękujemy firmie PPHU "Demeter" w Kamieńsku oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku.