Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu najstarszych grup

20.12.2022r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu naszych przedszkolaków z najstarszych grup. Dzieci 6 –letnie przedstawiły Jasełka oraz zaśpiewały kolędy i pastorałki dla swoich kolegów i koleżanek, rodziców i zaproszonych gości. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Mali aktorzy w niecodziennych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale i tak też odegrali swoje role, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed ponad dwóch tysięcy lat.  
Pani  Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach Pani Magdalena Rutka podziękowała dzieciom za występ i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.  Również  Wójt Gminy Gorzkowice Pan Alojzy Włodarczyk życzył wszystkim zebranym spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2023.

W dniu dzisiejszym odbyło się także spotkanie wigilijne pracowników i emerytów Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach i Samorządowego Klubu Dziecięcego w Gorzkowicach.

Bardzo dziękujemy firmie H+H za zasponsorowanie palet z których została zrobiona stajenka bożonarodzeniowa. Dziękujemy również pracownikom Urzędu Gminy panu Łukaszowi Jarosowi i Konradowi Kaźmierczakowi za wykonanie szopki bożonarodzeniowej.