Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Międzygrupowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem: „Bezpieczeństwo – ważna sprawa”.

W dniu 13. 03. 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem: „Bezpieczeństwo – ważna sprawa”.
 Celem głównym konkursu było kształtowanie właściwych postaw dotyczących bezpieczeństwa, przybliżenie dzieciom przepisów i znaków obowiązujących w ruchu drogowym, utrwalenie wiedzy na temat sytuacji będących źródłem bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia.
W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny, które dzielnie walczyły o zdobycie punktów w konkurencjach, m.in. rozwiązywanie zagadek słownych i obrazkowych, układania z części znaków drogowych i nazywania ich, dopasowywanie numerów alarmowych do pojazdów uprzywilejowanych, właściwego  rozmieszczenia świateł na sygnalizatorze świetlnym.
  Zmaganiom drużyn towarzyszyła zdrowa rywalizacja i miła atmosfera. Uczestnicy wykazali się doskonałą wiedzą z zakresu przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
Konkurs zakończył się wręczeniem dyplomów i upominków.
I miejsce zajęła grupa: „Słoneczka”, II miejsce  „Stokrotki” i „Żabki” III miejsce- „Pszczółki” i „Stokrotki”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!