Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Piknik Rodzinny

24 maja 2024r. w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbył się Piknik Rodzinny
z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Z zaproszenia skorzystało bardzo wiele rodzin dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola, aby miło i przyjemnie spędzić sobotnie popołudnie.
Wśród przybyłych gości była pani Rita Ociepa -  Skarbnik Gminy Gorzkowice.
Imprezę rozpoczęła Dyrektor Przedszkola pani Magdalena Rutka od powitania zaproszonych gości, w swoim przemówieniu podkreśliła rolę rodziny oraz dbałość o podtrzymywanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami. Pani dyrektor złożyła wszystkim rodzicom życzenia z okazji Ich święta.
Następnie dzieci wyrażając wielką miłość do rodziców zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców oraz wręczyły rodzicom upominki – niespodzianki. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Na naszych milusińskich czekało wiele niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach oraz nauczycieli i pracowników przedszkola i klubu. Dzieci bawiły się na dmuchańcach: mega piłkarzyki, zjeżdżalnia, zamek. Dostępne były też brokatowe tatuaże, przedszkolaki malowały na folii, bawiły się na dyskotece wśród baniek mydlanych oraz wraz z rodzicami brały udział w konkursach sportowych.
Nie zabrakło również smakowitych przekąsek takich jak: wata cukrowa, popcorn, „lody arbuzowe”, szaszłyki owocowe oraz hot dogi.  Na przybyłych gości czekała również kawiarenka zachęcająca bogatą ofertą ciast i babeczek upieczonych przez rodziców, a do picia serwowano kawę, herbatę, wodę z cytryną i miętą.
Dzieciom bardzo podobały się wszystkie proponowane atrakcje, ale przede wszystkim cieszyły się, że mogły ten czas spędzić razem ze swoimi rodzicami. Piknik był okazją do wspólnej zabawy, integracji.
Pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom, którzy wsparli organizacyjnie imprezę oraz jej uczestnikom za liczny udział i wspólną zabawę, a także Pani Ewelinie Ziembie za wykonanie pięknej dekoracji sceny. Dziękujemy również za wsparcie imprezy KGW „Kobiety z pasją”.
Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.