Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Jesienny Cudaczek"

Konkurs plastyczno - techniczny „Jesienny Cudaczek” w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.

W październiku 2019 r. został zorganizowany przez panią Wioletę Krasoń i panią Magdalenę Rutkę konkurs plastyczny „ Jesienny Cudaczek”.
Celem konkursu było:
- rozwijanie zdolności plastycznych i technicznych dzieci,
- pobudzanie wyobraźni, aktywności twórczej oraz prezentacja talentów,
- zachęcanie rodziców do efektywnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem,
- radość ze wspólnie wykonanej pracy.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział wielu przedszkolaków, którzy wraz z rodzicami wykonali przepiękne prace.  Wykonano je różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo z zastosowaniem naturalnych materiałów przyrodniczych. Zaskakiwały starannością wykonania i dużą inwencją twórczą. Cała społeczność przedszkolna oraz rodzice mogli podziwiać wspaniałe prace na wystawie zorganizowanej w holu przedszkola. Wyniki konkursu ogłoszono 24.11. 2019r.
Komisja konkursowa w składzie: Wioleta Krasoń, Magdalena Rutka oraz Agnieszka Pisarek przyznała następujące miejsca:

I miejsce – Alicja Skowrońska, Alicja Wiktorowska, Miłosz Mucha, Marcelina Mucha,
II miejsce  - Nina Nowak, Antoni  Stasiak,
III miejsce – Zuzanna Tomala, Lena Ciupa, Halina Łatacz, Maciej Włodarczyk, Franciszek Kanak,
Wyróżnienia – Maja Włodarczyk, Kinga Gałkowska, Hanna Zielińska, Pola Jabłecka, Jan Barański, Michalina Mucha,  Dominika Skrobek,  Natalia Zalewska.

Wybór był niezwykle trudny gdyż wszystkie prace były bardzo pomysłowe i pracochłonne. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Organizatorki serdecznie dziękują przedszkolakom za udział w konkursie i zachęcają wszystkie dzieci do udziału w dalszych konkursach organizowanych przez przedszkole.