Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

„Tyle było dni do utraty sił
Do utraty tchu tyle było chwil
Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic
Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy…”

Coś się kończy, coś się zaczyna…

 W dniu 26 czerwca 2026 r.  w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyła się  wyjątkowa i wzruszająca uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2025/2026 i pożegnanie najstarszych dzieci z grup „Pszczółki” i „Słoneczka”.  Akademię rozpoczęła Pani Justyna Misztela, witając zgromadzonych gości:
Dyrektor Szkoły Podstawowej – Panią Magdalenę Treścińską - Niemczyk;
Dyrektora Placówek Oświatowych – Pana Daniela Słowika;
Dyrektor Przedszkola Samorządowego- Panią Kamilę Każmierczak;
Dyrektor Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Gorzkowicach – Panią Małgorzatę Gadecką;
Kierownik Samorządowego Klubu Dziecięcego i Samorządowego Klubu Malucha
 w Gorzkowicach – Panią Annę Jarosińską
Prezydium Rady Rodziców przy Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach
 – Panią Annę Jach.
Nasi absolwenci zachwycili wszystkich pięknym występem artystycznym, nie zabrakło wierszy pełnych podziękowań,  piosenek i tańca. Była radość i wzruszenie.
Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Kamila Kaźmierczak podziękowała małym absolwentom, Rodzicom, oraz wychowawcom  za chwile pełne wzruszeń , za pomoc i wsparcie w procesie edukacji.
Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, dobre słowo i nieocenioną pomoc . Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała dla wszystkich dzieci pamiątkowe książki oraz słodkie upominki. Dziękujemy za ten piękny gest i nieustanne wsparcie naszej przedszkolnej społeczności.
Z dumą patrzymy dziś na swoich wychowanków i dziękujemy za  wspólnie spędzone lata. Życzymy dzieciom niezapomnianych, bezpiecznych wakacji, a od września – samych sukcesów i radości w pierwszych klasach szkoły podstawowej.