Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 w grupie "Stokrotki"
Dziś w grupie „Stokrotki” z Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2025/2026. Dzieci zaprezentowały piękny wierszyk oraz piosenki o lecie, wakacjach i o tym, że już w przyszłym roku zostaną starszakami.
Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, uśmiechów i wspomnień. Wychowawcy podziękowali dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas, wspaniałą współpracę oraz dni pełne radości, zabawy i dziecięcego śmiechu.
Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy udanych, pełnych przygód, wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!
