Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wielkanocne warsztaty plastyczne w przedszkolu ze Stowarzyszeniem „Rozwój Sołectwa Plucice”

„Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…”

Gdy wiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Z tej okazji 27 marca 2018 roku po raz drugi zaprosiliśmy do naszego przedszkola Przedstawicielki Stowarzyszenia „Rozwój Sołectwa Plucice” na wielkanocne warsztaty plastyczne.
Panie zapoznały dzieci z tradycjami wielkanocnymi i zaprezentowały własnoręcznie zrobione ozdoby, następnie pokazały  sposób wykonania dekoracji świątecznej w postaci zajączka wielkanocnego.
Wspólne spotkanie przyczyniło się do przybliżenia twórczości ludowej oraz pogłębienia wiedzy na temat tradycji świątecznych.
W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością.
Dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenia  za inspirujące spotkanie i wspólnie spędzony czas. Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!