Podsumowanie zajęć koła plastycznego,,Mali artyści " w roku szkolnym 2025/2026 w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.
Koło plastyczne ,, Mali artyści " dedykowane było dla dzieci z najstarszych grup wiekowych wykazujących w większość predyspozycje plastyczne. Celem zajęć koła plastycznego było między innymi wspomaganie dzieci w rozwoju uzdolnień oraz kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych im w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji. W dniu 25.06.2026 r. zostały wręczone pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników koła plastycznego. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za zaangażowanie do zajęć. Życzymy wszystkim dzieciom dalszych sukcesów. Koło plastyczne prowadziła p. Ilona Piątek
i p. A. Sobczyk.
