Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

GALA FINAŁOWA PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO 2022

27 lutego odbyła się Gala Finałowa  Plebiscytu Edukacyjnego 2022 Expressu Ilustrowanego i Dziennika Łódzkiego.

Wielki Plebiscyt Edukacyjny trwał od końca października 2022roku.
Wybrano laureatów w kategoriach:

  • Nauczyciel Roku
  • Dyrektor Roku
  • Przedszkole Roku
  • Szkoła Roku
  • Uczelnia Roku.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii awansowali do wojewódzkiego etapu, a finałowe głosowanie zakończyło się 17 stycznia 2023r.

 

Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach
zajęło I miejsce
w KATEGORII PRZEDSZKOLE ROKU 
w powiecie piotrkowskim.

Na etapie wojewódzkim nasze przedszkole zajęło wysokie, bo 5 miejsce.

 

Dyplom dla przedszkola oraz voucher w wysokości 3000 zł na kampanię reklamową  do zrealizowania na łamach Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego odebrała dyrektor  przedszkola Pani Magdalena Rutka.

Już sama nominacja naszej placówki edukacyjnej do nagrody w plebiscycie była ważnym wyróżnieniem i gestem wdzięczności za naszą pracę. Jeszcze większym powodem do radości okazała się wiadomość o zwycięstwie.

W przedszkolu od lat dbamy o wszechstronny rozwój wychowanków. Zapewniamy dzieciom rodzinną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa, realizujemy ich potrzeby i respektujemy prawa oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Serdecznie dziękujemy za docenienie placówki i oddane głosy. Będziemy kontynuować nasze starania, aby potwierdzić, iż zasługujemy na miano najbardziej przyjaznego dzieciom i rodzicom przedszkola.